ארבעת המופלאים

טיול בעקבות הביטלס בליברפול ולונדון

ג’ון, פול, רינגו וג’ורג’ – ארבעה שמות שמעבירים גל של צמרמורת בקרב כל מי שאוהב מוזיקה. הביטלס היא הלהקה המצליחה והמשפיעה ביותר בהיסטוריה. מלבד היותה הלהקה הנמכרת ביותר מאז ומעולם, היא פרצה וסללה דרכים חדשות מבחינה מוזיקלית, אומנותית ומסחרית. הביטלס הפכה לתופעה תרבותית ייחודית, ויש לה חלק משמעותי בהתפתחות תעשיית המוזיקה הפופולרית ותרבות הפופ בכלל. המוזיקה של הביטלס הפכה לנכס צאן ברזל ולפס הקול של דור שלם, והשירים שלה ממשיכים להיות מושמעים ואהובים על ידי קהלים מגוונים מכל המוצאים, השפות והגילאים. חברי הביטלס נולדו וגדלו בליברפול, עיר הנמל התעשייתית הגדולה של צפון אנגליה. שורשיה של הלהקה נטועים עמוק בעיר והיא קשורה אליה בקשר הדוק. הביטלס חיו ופעלו גם בלונדון, וניתן למצוא בבירה הבריטית אתרים רבים הקשורים אליהם.

מסלול הטיול נבנה במיוחד עבור מעריצי הביטלס וכל מי שבאופן כללי אוהב ומתעניין במוזיקה, אך הוא מתאים גם למי שכבר ביקר בלונדון ובליברפול ומחפש דרך שונה וחדשה לטייל בשתי הערים.

מסלול הטיול בנוי בצורה מודולרית וגמישה:

  • יום ראשון: טיול ברחבי ליברפול בעקבות האתרים המרכזיים הקשורים לביטלס, כולל ביקור במועדון שבו התגלו, המהווה את מרכז הסצנה העולמית של מעריצי הלהקה עד היום, ובמוזיאונים ייעודיים.
  • יום שני: ביקור באתרים נוספים בליברפול הקשורים לחברי הלהקה שגדלו בעיר ולכמה משיריה הידועים והאהובים ביותר.
  • יום שלשי: טיול ברחבי לונדון בעקבות האתרים המרכזיים הקשורים לביטלס, כולל האולפנים המפורסמים בהם הקליטו רבים מאלבומיהם, והמקום שבו ערכו את ההופעה הציבורית המיתולוגית האחרונה שלהם.

חבילת הטיול כוללת את המרכיבים הבאים:

  • מסלול טיול מפורט ומסודר לפי ימים ושעות, בהתאם למספר הימים שתבחרו.
  • הנחיות והמלצות בנוגע לשעות פתיחה, דרכי הגעה ואופן הזמנת כרטיסים (במידה שנדרש).
  • מפת גוגל המכילה את כל האתרים הרלוונטיים.
  • הסבר על כל אחד מאתרי המסלול, כולל הפנייה למקורות מידע נוספים.

עלות החבילה תלויה במספר הימים שתבחרו, ניתן לתאם בנוסף שיחת ייעוץ בזום להתאמת המסלול באופן פרטני ואישי עבורכם (בעלות נוספת).

הזמנת טיול

יצרת קשר