הפרמייר ליג

טיול בעקבות הכדורגל האנגלי בלונדון ומנצ’סטר

כדורגל הוא ענף הספורט האהוב והפופולרי ביותר בעולם. מיליוני אנשים משחקים כדורגל באופן חובבני או מקצועני, ומאות מיליונים אוהדים קבוצות כדורגל ונבחרות לאומיות. אנגליה נחשבת כמולדת הכדורגל המודרני וכבעלת המסורת הוותיקה ביותר של המשחק. כדורגל הוא חלק מרכזי ובלתי נפרד מהתרבות והמנטליות האנגלית, והקהל האנגלי ידוע כקנאי וכחם מזג במיוחד. הכדורגל האנגלי נחשב לאחד מהטובים בעולם, והפרמייר ליג – הליגה המקצוענית הבכירה של הכדורגל האנגלי, מושכת אוהדים רבים באנגליה ומחוצה לה.

מסלול הטיול נבנה במיוחד עבור חובבי כדורגל אשר רוצים לבקר בכמה מהאתרים המיוחדים של קבוצות הכדורגל האנגליות המובילות בלונדון ובמנצ’סטר, אך הוא מתאים גם למי שכבר ביקר בערים אלה ומחפש דרך שונה וחדשה לטייל באזור.

מסלול הטיול בנוי בצורה מודולרית וגמישה:

  • יום ראשון: ביקור באצטדיונים ובמוזיאונים ייעודיים של כמה מקבוצות הכדורגל האנגליות המובילות בלונדון, ובאתרים מיוחדים נוספים הקשורים לכדורגל ולהיסטוריה שלו.
  • יום שני: ביקור באתרים של קבוצות כדורגל מובילות נוספות בלונדון.
  • יום שלישי: ביקור באתרים הקשורים לקבוצות הכדורגל המפורסמות של מנצ’סטר, ובמוזיאון כדורגל מרתק ומיוחד.

ניתן להתאים את הביקור לקבוצות כדורגל ספציפיות, בהתאם להעדפה. במידת האפשר (תלוי בעיתוי הביקור ובזמינות הכרטיסים), ניתן גם לשלב צפייה במשחק של אחת מהקבוצות האנגליות הבכירות – חוויה מלהיבה ויוצאת דופן.

חבילת הטיול כוללת את המרכיבים הבאים:

  • מסלול טיול מפורט ומסודר לפי ימים ושעות, בהתאם למספר הימים שתבחרו.
  • הנחיות והמלצות בנוגע לשעות פתיחה, דרכי הגעה ואופן הזמנת כרטיסים (במידה שנדרש).
  • מפת גוגל המכילה את כל האתרים הרלוונטיים.
  • הסבר על כל אחד מאתרי המסלול, כולל הפנייה למקורות מידע נוספים.

עלות החבילה תלויה במספר הימים שתבחרו, ניתן לתאם בנוסף שיחת ייעוץ בזום להתאמת המסלול באופן פרטני ואישי עבורכם (בעלות נוספת).

הזמנת טיול

יצרת קשר